Apie Gongus

Daugiau apie gongų užsiėmimus

Po gongų garso maudynių atsiranda darnos jausmas, laimės būsena, minčių tyla, išgaruoja skausmai, problemos švelnėja, atkeliaujame iki visiško atsipalaidavimo ir ramybės. Žmogus tarsi „perkraunamas“, jaučiamas poveikis tiek kūnui, tiek psichikai.

Kaip viskas vyksta?

Atėjus patogiai atsigulama, šiltai apsigaubiama ir keliaujama į garsų kelionę. Po koncerto geriama arbata.

Trukmė – 90 min. kartu su arbatos gėrimu po užsiėmimo.
Kaina – 20 eur.

Bilietą užtenka parodyti telefone. Su savimi nieko turėti nereikia. Vietų skaičius ribotas.

Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud., patyrimų erdvėje „Chandrashila”. 
Šiuos užsiėmimus veda Vyrenijus.
Informacija tel.: 8687 57726 arba el.p.: info@gongai.eu. 

„Maudynės Gonge“– procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, prijungiama daugiau skirtingų instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.

„Tylos gongai“ – procesas skirtas atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir atsigauti nuo didelio minčių srauto. Ypač tinka tiems, kurie dirba įtemptą, protinį darbą, nemoka ilsėtis, blogai miega ar nerimauja. Poveikis išlieka keleta dienų.

Trylikos metų praktika rodo, kad tai žmonėms tinka ir patinka, o ypač tiems, kurie turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybę minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti. Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, išnyksta perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog gerai jausitės.

Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda ramuma, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Scroll to Top