Apie Šri Šri Joga

Šri Šri joga perteikia senovės išmintį ir jogos techniką paprastai ir džiaugsmingai, suprantamai kiekvienam ieškotojui. Ji apjungia kūną, kvėpavimą ir protą į darnią visumą, ugdydama žmogaus sąmoningumą. Šri Šri jogos praktika suteikia esminių žinių norintiems gyventi sveikesnį, laimingesnį ir ramesnį gyvenimą.

„Lygiai  kaip gėlės žiedas, žmogaus gyvenimas gali  išsiskleisti ir pražysti. Žmogaus galimybių išsiskleidimas ir sužydėjimas yra joga.

Apie Šri Šri Ravi Šankaro veikla visame pasaulyje. Daugiau…

Šri Šri Ravi Šankaras

Pasauliniu mastu pripažinta Šri Šri jogos praktika suteikia puikią galimybę kiekvienam žmogui pagerinti savo fizinę ir psichologinę sveikatą. Nors daugelis pradeda praktikuoti jogą siekdami fizinės formos arba siekdami geriau susidoroti su įtampa, Šri Šri jogos mokymai atkreipia dėmesį į visas gyvenimo sritis, pabrėždami subalansuoto ir sąmoningo gyvenimo svarbą.

 

Apžvelgsime Šri Šri jogos privalumus ir tai, kaip ši praktika gali padėti jums:

Mažina įtampą ir padeda atrasti vidinę ramybę

Vienas iš Šri Šri jogos pagrindinių pranašumų yra tai, jog ji padeda mažinti įtampą, pasitarnauja ieškantiems vidinės ramybės. Jogos mokymai apima meditacijos ir kvėpavimo praktikas, kurios leidžia atsipalaiduoti, nuraminti minčių šurmulį.

Gerina fizinę formą ir sveikatą

Šri Šri jogos mokymai apima daugybę fizinių pratimų, kurie padeda gerinti fizinę formą ir sveikatą. Šie pratimai apima asanų (pozų) serijas, kurios didina raumenų tonusą,  suteikia lankstumo, atpalaiduoja kūne esančią įtampą. Be to, asanos leidžia išlaikyti sveiką stuburą, gerina vidaus organų funkcijas, teigiamai veikia medžiagų apykaitą, virškinimą, širdies ir kraujagyslių sistemas.

Didina psichologinį atsparumą

Šri Šri jogos mokymai leidžia ugdyti  psichologinį atsparumą ir įgyti naujus įgūdžius susidūrus su sunkumais ir iššūkiais. Jogos praktika padeda atpažinti ir susitvarkyti su savo emocijomis, sumažinti nerimą, gerinti savęs vertinimą, didinti pasitikėjimą savimi.

Gerina miego kokybę

Nepakankamas, sutrikęs miegas yra susijęs su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant nuovargį, nerimą ir net depresiją. Šri Šri jogos mokymai gerina miego kokybę, ko pasekoje sumažėja įtampa, pagerėja bendra savijauta, padidėja bendras energijos lygis.

Didina produktyvumą ir gerina koncentraciją

Šri Šri jogos praktika apima meditacijos ir kvėpavimo technikas, kurios gerina koncentraciją, minčių skaidrumą ir produktyvumą. Daugelis Šri Šri jogos praktikų atneša didelę naudą sprendžiant kasdienius iššūkius, leidžia lengviau susitvarkyti su sudėtingomis gyvenimo situacijomis.

 Naudos, kurias suteikia Šri Šri jogos praktika, gali padėti jums atrasti sveikesnį, laimingesnį ir produktyvesnį gyvenimą!

Scroll to Top