Joga besilaukiančioms (arba būsimoms) ir jau pagimdžiusioms mamytėms

Kartu su jogos mokytoja Rasa, kuri jau 27 metus dirba su besilaukiančiomis mamytėmis, organizuojame nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų fizinio aktyvumo ir sveikatingumo užsiėmimus.

Į šiuos užsiėmimus įeina:

  • fizinis pasiruošimas sėkmingam kūdikio išnešiojimui bei harmoningam gimdymui
  • teorinis informacijos pateikimas ir praktiniai užsiėmimai (kvėpavimo pratimai ir atsipalaidavimo technikos)
  • meditacija kūnui ir kūne esančio mažylio pažinimui
  • psichologinės ir fizinės formos atgavimas po gimdymo
Rasa Strazdienė

Užsiėmimų tvarkaraštis nuo vasario 1 d.

Vakariniai
I, II, III, IV, V – 18.10-19.10 val.
Dieniniai (daroma, susirinkus grupei)
I, II, III, IV, V – 15.00-16.00 val.
Mažos grupelės (max iki 7 žm.)

 

Nėščiųjų jogos užsiėmimai vyksta netoli pramogų ir prekybos centro „Ozas“. Vienas iš šios studijos privalumų – individualūs užsiėmimai, ilgametės jogos trenerės Rasos teorinės ir praktinės žinios. Rasa yra trijų vaikų mama, nėščiųjų gimnastikos sostinėje pradininkė, edukologė, ritmologė.

Galite prisijungti jums patogiu metu.

Registracija: lengvajoga@gmail.com arba telefonu: 8 687 57726

Kaina
Individualus užsiėmimas (trukmė 60 min.) – 30 Eur
Individualūs užsiėmimai (trukmė 60 min.) – 100 Eur (4 kartai)

Grupinis užsiėmimas (iki 3 žmonių) – 15 Eur
Grupiniai užsiėmimai (iki 3 žmonių) – 100 Eur (8 kartai)
Grupiniai užsiėmimai (iki 3 žmonių) – 65 Eur (5 kartai)

Antram ir tolesniems abonementams (išskyrus 5 kartų) taikoma 10% nuolaida .
Naujiena!
​Jei nėra Jums tinkamo laiko, dabar deriname ir individualiai, o kaina – kaip bandomosios
treniruotės.

Sumokėti už abonementą galite grynaisiais, atvykus į studiją prieš pirmąją treniruotę arba interneto banko pervedimu. ​​

Nuo kada rekomenduojama pradėti mankštintis?

Nuo 14 nėštumo savaitės – pradėjus antrąjį nėštumo trimestrą ir tik pasikonsultavus su jūsų nėštumą prižiūrinčiu gydytoju akušeriu/ginekologu! Tai svarbi nėštumo akimirka, nes ji žymi svarbiausio vaisiaus raidos etapo pabaigą.

Kokia turėtų būti apranga ir apavas?
Patogiausia yra dviejų dalių, t.y. kelnių, sportinio švarkelio ir palaidinės, apranga arba triko (ištisai siūtas, glaudžiai kūną aptempiantis drabužis). 
Joga nėra intensyvus sportas, todėl patariama rinktis ilgus, rankas ir kojas dengiančius šiltesnius drabužius. Apranga neturėtų būti labai laisva (atliekant kai kurias jogos pozas, rūbai nusmunka ir atidengia kūną). Patariame turėti apšilimui skirtus švarkelius. Ryškūs, kontrastingi drabužiai blaško dėmesį, trukdo atsipalaiduoti, todėl patariama rinktis baltos spalvos ar ramių tonų rūbus.
Rekomenduojami gimnastikos bateliai (čežutės) – ne kedai.

Radau informaciją apie jūsų rengiamas treniruotes mamytėms po gimdymo. Iškilo klausimas: Ar galima šias treniruotes lankyti žindančioms mamytėms? 

MANKŠTA IR ŽINDYMAS

Dažna žindanti mamytė nerimauja, kad po treniruočių nesumažėtų pienelio. Visus tris savo mažylius žindžiau iki 1,5-2 metukų, nors treniruotes vedžiau praėjus vos 3-ims mėnesiams po gimdymo. Unikalus mankštų kompleksas, taikomas mūsų studijoje, yra sukurtas būtent atsistatymo po gimdymo specialistų (New York, Sankt Peterburg ir kt.) ir yra saugus. Jis skirtas susigrąžinti ploną taliją ir išvengti nugaros skausmų, atsiradusių prižiūrint mažylį.

Kaip neperkrauti nugaros raumenų ir sustiprinti presą?

Ką bedarytumėte: ar maitintumėte kūdikį iš krūties/buteliuko, ar keltumėte jį iš lopšio/lovytės, ar keistumėte sauskelnes, atlikti tuos judesius padeda preso raumenys, tačiau po gimdymo jie dirba ne taip efektyviai, kaip iki nėštumo. Pilvuko išsikišimo priežastimi tampa diastazė – tiesiųjų pilvo raumenų galimas išsiskyrimas. Reta kuri žinom, kad ne visuomet ji prapuola savaime, pagimdžius, vadinasi, raumenų atstatymu svarbu užsiimti nedelsiant. 

Kodėl mankštintis ne namie, o studijoje?

Po gimdymo, bet kurių preso pratimų atlikimas reikalauja ne tik kvėpavimo technikos įvaldymo, bet ir pilvo raumenų įtempimo. Tuomet kokius raumenis būtina įtraukti? Kokius izoliuoti? – Tam reikia suprasti šių raumenų veikimo mechanizmą.

Kaip pa(-si) tikrinti, ar po gimdymo yra diastazė? Kaip neperkrauti nugaros ir sustiprinti presą?

Į šiuos klausimus atsakys mokytoja Rasa tiesiogiai.

Registracija pirmajam užsiėmimui